WL03JT4N7
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL03JT4N7
JLCPCB Part #
C3248253
Package
0603
Description
120mΩ 4.7nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS