SWR12JTEA0470
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
SWR12JTEA0470
JLCPCB Part #
C2913007
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47Ω 500V ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS