SCDA2D15MTH3R3
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
SCDA2D15MTH3R3
JLCPCB Part #
C17321359
Package
1212
Description
1.1A 149mΩ 3.3uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS