RT-06NL7--200K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
RT-06NL7--200K
JLCPCB Part #
C2924192
Package
1206
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS