PCD0703MT271
MFR.Part #
PCD0703MT271
JLCPCB Part #
C324387
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.306Ω 270uH 290mA Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS