PCD0703KT471
MFR.Part #
PCD0703KT471
JLCPCB Part #
C324414
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.1Ω 260mA 470uH Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS