PCD0302KT121
MFR.Part #
PCD0302KT121
JLCPCB Part #
C324187
Package
SMD,3.5x3mm
Description
120uH 180mA 3.4Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS