CR-12FL4---33K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-12FL4---33K
JLCPCB Part #
C416191
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS