CR-06JA7---12K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-06JA7---12K
JLCPCB Part #
C2924185
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS