CR-05JA7----0R010
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-05JA7----0R010
JLCPCB Part #
C2841929
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS