AS02JT-R0R0
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AS02JT-R0R0
JLCPCB Part #
C304154
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS