ARG06FTC2320N
MFR.Part #
ARG06FTC2320N
JLCPCB Part #
C2828912
Description
-55℃~+155℃ 200V 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS