ARG06BTC1284N
MFR.Part #
ARG06BTC1284N
JLCPCB Part #
C2828889
Description
-55℃~+155℃ 1.28MΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS