ARG06BTC0150
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG06BTC0150
JLCPCB Part #
C3294596
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS