ARG05FTC1432N
MFR.Part #
ARG05FTC1432N
JLCPCB Part #
C218338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3kΩ 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS