ARG05DTC0100
MFR.Part #
ARG05DTC0100
JLCPCB Part #
C2828789
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS