ARG05BTC9093N
MFR.Part #
ARG05BTC9093N
JLCPCB Part #
C2686446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS