ARG05BTC8871
MFR.Part #
ARG05BTC8871
JLCPCB Part #
C2684603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS