ARG05BTC8663N
MFR.Part #
ARG05BTC8663N
JLCPCB Part #
C2684600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS