ARG05BTC6001N
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG05BTC6001N
JLCPCB Part #
C2828725
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS