ARG05BTC4223
MFR.Part #
ARG05BTC4223
JLCPCB Part #
C2683047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS