ARG05BTC3651
MFR.Part #
ARG05BTC3651
JLCPCB Part #
C2681645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS