ARG05BTC2702
MFR.Part #
ARG05BTC2702
JLCPCB Part #
C2828763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS