ARG05BTC2400
MFR.Part #
ARG05BTC2400
JLCPCB Part #
C2828765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS