ARG05BTC1251N
MFR.Part #
ARG05BTC1251N
JLCPCB Part #
C2441197
Description
-55℃~+155℃ 1.25kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS