ARG05BTC1072
MFR.Part #
ARG05BTC1072
JLCPCB Part #
C1509638
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS