ARG03DTD3482
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG03DTD3482
JLCPCB Part #
C2984441
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS