ARG03DTC2102
MFR.Part #
ARG03DTC2102
JLCPCB Part #
C2758289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS