ARG03BTC8201
MFR.Part #
ARG03BTC8201
JLCPCB Part #
C309082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS