ARG03BTC3401
MFR.Part #
ARG03BTC3401
JLCPCB Part #
C2683041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS