ARG03BTC2323
MFR.Part #
ARG03BTC2323
JLCPCB Part #
C2902851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS