ARG03BTC1650
MFR.Part #
ARG03BTC1650
JLCPCB Part #
C5266122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS