ARG03BTC1423N
MFR.Part #
ARG03BTC1423N
JLCPCB Part #
C2902848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS