ARG02BTC9762
MFR.Part #
ARG02BTC9762
JLCPCB Part #
C2686423
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS