ARG02BTC8162
MFR.Part #
ARG02BTC8162
JLCPCB Part #
C2686419
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS