ARG02BTC4120
MFR.Part #
ARG02BTC4120
JLCPCB Part #
C2683017
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS