ARG02BTC1372
MFR.Part #
ARG02BTC1372
JLCPCB Part #
C1509606
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS