ARG02BTC1052
MFR.Part #
ARG02BTC1052
JLCPCB Part #
C1509594
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS