ARG02BTC0430
MFR.Part #
ARG02BTC0430
JLCPCB Part #
C2683022
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS