AR06BTCV5763A
MFR.Part #
AR06BTCV5763A
JLCPCB Part #
C5554794
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS