AR06BTCV4302
MFR.Part #
AR06BTCV4302
JLCPCB Part #
C319636
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS