AR06BTCV0330A
MFR.Part #
AR06BTCV0330A
JLCPCB Part #
C5589742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS