AR05DTC1200
MFR.Part #
AR05DTC1200
JLCPCB Part #
C304100
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 120Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS