AR05BTCW5601
MFR.Part #
AR05BTCW5601
JLCPCB Part #
C318153
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS