AR05BTCW1202
MFR.Part #
AR05BTCW1202
JLCPCB Part #
C316217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS