AR05BTCW0510
MFR.Part #
AR05BTCW0510
JLCPCB Part #
C318143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS