AR05BTCV1002
MFR.Part #
AR05BTCV1002
JLCPCB Part #
C5554684
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS