AR05BTBW6R65
MFR.Part #
AR05BTBW6R65
JLCPCB Part #
C5589550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS