AR03FTDX5R10 5.1R
MFR.Part #
AR03FTDX5R10 5.1R
JLCPCB Part #
C2992494
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 5.1Ω ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS