AR03FTCX1000
MFR.Part #
AR03FTCX1000
JLCPCB Part #
C20607730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS